Producenci

REGION DZIAŁANIA

Klimatyzatory, pompy ciepła i rekuperatory - dostarczamy, montujemy i serwisujemy w miastach i okolicach: Szczecin, Poznań, Gorzów, Piła, Wrocław, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Koszalin, Słupsk, Toruń, Bydgoszcz, Katowice, Opole ... - klimatyzatory Wrocław, klimatyzatory Szczecin, klimatyzatory Poznań, klimatyzatory Gorzów, klimatyzatory Piła ...

Panasonic CS-E7PKEW / CU-E7PKE ETHEREA BIAŁY - INVERTER

- Panasonic
4797
PLN
Panasonic CS-E7PKEW / CU-E7PKE ETHEREA BIAŁY - INVERTER
Panasonic CS-E7PKEW / CU-E7PKE  ETHEREA BIAŁY - INVERTER
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 4 797,00 zł
Cena netto: 3 900,00 zł
szt.
Klimatyzator ścienny Panasonic CS-E7PKEW / CU-E7PKE  ETHEREA BIAŁY - INVERTER
- wydajność chłodnicza/grzewcza: 2,05 / 2,8 kW (INVERTER)
- pobór mocy (nominalny): 465 W / 630 W
- klasa energetyczna: SEER 6,7 A++ / SCOP 4,3 A+
- poziom hałasu: 20-37 dBA / 45-46 dBA
- zakres pracy temp. zewnętrznych: chłodzenie do -10 st.C / grzanie do -15 st.C

PANASONIC - to uznany japoński producent wysokiej jakości klimatyzatorów split  i innych urządzeń klimatyzacyjnych, VRF oraz pomp ciepła. Klimatyzatory działają w oparciu o gaz R410A, spełniający najwyższe normy ekologiczne. Urządzenie sterowane za pomocą mikroprocesora. Model z klasy najwyższej, nowoczesny elegancki panel przedni, wskaźnik LED, system oczyszczania powietrza E-ION, bardzo ciche jednostki wewnętrzne i zewnętrzne. Technologia DC Inverter.
Najnowszy model urządzenia klimatyzacyjnego Etherea otrzymał nagrodę iF Product Design 2013, jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie. Jurorzy docenili nie tylko wygląd zewnętrzny urządzeń, istotne były również takie cechy jak stopień innowacyjności, wpływ na środowisko oraz funkcjonalność.


Linia Etherea, składająca się z jednostek o wydajności od 2,2 do 8kW, stanowi połączenie stylowego wyglądu z wysokimi parametrami technicznymi. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na zmniejszenie emisji CO2 oraz ograniczenie zużycia prądu. Oszczędność energii zapewnia technologia Inverter+ oraz system EcoNavi, który oprócz standardowych czujników temperatury i wilgotności wykorzystuje również detektory ruchu. Dzięki nim urządzenie optymalizuje swoje działanie w zależności od obecności i aktywności osób znajdujących się w pomieszczeniu.

W nowym modelu wprowadzono nową funkcję falowego, rytmicznego dostosowania temperatury, co poprawia komfort użytkowników. Pozwala to również na zwiększoną oszczędność energii, która może sięgać nawet 45 proc. w trybie grzania i 35 proc. przy chłodzeniu pomieszczenia.

Kolejną nowością jest modyfikacja istniejącego we wcześniejszym modelu systemu nanoe-G, który usuwa szkodliwe bakterie, wirusy oraz pleśń znajdujące się zarówno w powietrzu, jak i te pokrywające powierzchnie. Zakres działania systemu został jednak rozszerzony o rozwiązanie neutralizujące bakterie i wirusy wychwycone przez filtr powietrza. Poprzez uwalnianie jonów i wolnych rodników urządzenie jest w stanie oczyścić powietrze z 99 proc. drobnoustrojów w zasięgu jego działania, co korzystnie wpływa na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu.

Z myślą o wygodzie użytkowników Panasonic dostosował modele z serii Etherea do współpracy z aplikacją IntesisHome, która umożliwia zdalne sterowanie klimatyzacją za pomocą smartfonów bądź tabletów z systemami Android i iOS oraz komputerów posiadających połączenie z Internetem.

Nowe modele z serii Etherea są również w pełni zgodne z obowiązującą od 1 stycznia 2013 roku Unijną Dyrektywą dotyczącą produktów zużywających energię, tzw. Energy related Products Directive (ErP), która ma na celu ograniczenie zużycia energii m.in. przez urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne.Gwarancja: 3 lata /sprężarka 5 lat/
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PREZENTACJA PRODUKTÓW

klimatyzatory LG, klimatyzatory Gree, klimatyzatory Panasonic, klimatyzatory Mitsubishi Electric, pompy ciepła Panasonic Aquarea, pompy ciepła Atlantic Excelia Tri, pompy ciepła Mitsubishi Electric Nabilaton i Zubadan, rekuperatory Brink Renovent, rekuperatory Brink Excellent, rekuperatory Mitsubishi Electric Lossnay, rekuperatory StorkAir/Zehnder, chillery MTA, agregaty chłodnicze Rivacold, osuszacze powietrza Munters, osuszacze powietrza Aerial, kurtyny powietrzne 2VV, kurtyny powietrzne Defender, pompy ciepła cwu Ariston, podgrzewacze elektryczne Ariston, nagrzewnice elektryczne Heater, nagrzewnice olejowe Munters, nagrzewnice gazowe Munters

partnerzy

Sklep internetowy Shoper.pl